| iuliaa1x a întrebat:

Buna TPU`. Am visat azi-noapte ca m`a mushcat un caine de picior. ce inseamna asta?:-):d

Dau fundita+votlove struck:*!

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

CAINE (turbat,latrând amenintator sau ostil)= cearta, revolta împotriva nedreptatilor, autoaparare; protectie exagerata, teama de a fi atacat.

5 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Inseamna ca azi ti se va inampla ceva nou care la inceput o sa te cam streseze dar dupa te obisnuiesti.../ori ca vrei avea un motiv de plans crying, the obe, byee :X

| Damaris_8457 a răspuns:

Nimic.a fost doar un vis:*:*

| LotusRadioactiv a răspuns:

Eu am visat ca un caine a stat cu botul la gatul meu, gata sa ma muste. Trebuia sa raman paralizata.
In urmatoarele saptamani nu s-a intamplat nimic...

| EpicSmile a răspuns:

Si eu am avut un vis asa. M-am uitat pe net si inseamna griji mari, sau faptul ca un dusman iti vrea raul. happy

| Lisa a răspuns:

Ca ferma vesela a domnului teddy dale da "faliment", ca deea pute a peste, ca lisa e beata, ca bya mananca fasole D:, ca mufla e roz, si miki e dezosat!