| Micutsaaaa02 a întrebat:

Buna TPU.:* As avea nevoie de un sfat.eu sunt o fata mai simpla.Nu ma imbrac cu haine de firma, nu merg in cluburi.Acum vorbesc cu un baiat care e dragut,de treaba.Dar el umbla prin cluburi, se imbraca cu haine de firma...Nici nu il cunosc foarte bine, dar urmeaza sa iesim.Mi-e rusine sa i spun ca nu ies in cluburi si asa.el are doar prietene care sunt mai...fitoase,sa zic asa.

7 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu cred ca nu ai macar o bluza de firma primita nu cumparata toti avem dar nu ne dam seama. Nu trebuie sa iesi in cluburi cati ani ai? Crezi ca eu ies? Ma mai duc pe la cate o cafenea cu prietenele atat. Daca te place te accepta asa cum esti daca nu inseamna ca nu te merira

| Micutsaaaa02 explică (pentru Ruxandra15):

Am 16 ani.Adevarul e ca parintii mei nu ma lasa in cluburi, deoarece am avut un accident grav acum cativa ani si le este frica sa nu patesc ceva :*

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Micutsaaaa02):

Stiu cum e nici pe mine nu ma lasa ca am niste probleme la spate si le e frica maiales ca stam aproape de iesirea din oras si cand trec strada trebuie sa astept 5 minute fiindca forteaza si na si mai e si chestia ca suntem fete...

| Micutsaaaa02 explică (pentru Ruxandra15):

O prietena mi-a zis ca un baiat nu sta cu o fata doar asa sa se plimbe prin parcuri.Ca un baiat vrea sa iasa in cluburi si asa.sad Ce sa fac?

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Micutsaaaa02):

Spune-i ca e proasta facuta gramada eu cu iubitul mergem pe camp si ne plimbam nu am fost la o pizza impreuna.

| Georgemy2 a răspuns:

Spune-i ca nu iesi in cluburi si asta basta, daca te place cu adevarat de intelege daca nu e un prefacut

| alincik900 a răspuns:

Buna intr-o relatie nu cred ca cel mai importat este sa iesi prin cluburi sau sa porti hane de firma. Conteaza cum arati dar daca au gust poti arata foarte bine si cu haine mai ieftine. Nu haina il face pe om happy.