| RADOXO a întrebat:

As avea o intrebare in legatura cu parul: Ce metode sau solutii as putea aplica pentru a stimula cresterea mai rapida a sa si eventual mai deasa?

Răspuns Câştigător
| Vengeaance a răspuns:

Pai, se spune ca daca aplici ulei de ricin pe radacina parului el va creste mai repede, eu am incercat dar nu am observat cine stie ce deosebire. Cresterea parului are legatura si cu alimentatia, de exemplu, vara asta am tinut o dieta si mi-a crescut parul`-n draci. Mai exista si anumite samponuri-tratament care ajuta mult, de exemplu kerastase. Acum depinde si de tipul de par, etc. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| RADOXO explică (pentru Vengeaance):

Si mai exact ce fel de dieta ai tinut?

| Vengeaance a răspuns (pentru RADOXO):

Pai, una bazata pe fierturi, fructe si foarte multe fibre.

3 răspunsuri:
| blueandwhite a răspuns:

I-ati un sampon care stimuleaza cresterea si foloseste ulei de ricin