Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2755354intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
15 Sep
SATI 236.271AFISARI
120.462VIZITE
108.275V. UNICI
7 Decembrie 2011
monika_1323 intreaba:

Buna TPU! as vrea si eu niste statusuri asa mai provocatoare pentru prietenul meu devil):! funda love struck puppy dog eyes

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 7 Decembrie 2011 19:36
    superdorex a răspuns:
  • 8 Decembrie 2011 09:33
    funxoxo a răspuns:
    Asta sunt si n-ai cemi face, mami alta nu mai face

Fite stil si mult talent asta-i stilul meu recent

sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
    regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si ai ingropat ziua de maine!

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul,Tu esti doar personajul,Eu fac tot filmul

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI

Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!

indiferent cat de mult sufar...lumea nu se va opri in loc pentru durerea mea...

Intotdeauna am cautat incredere si tarie in cei din jurul meu dar le-am gasit mereu in mine, acolo erau dintotdeauna.

Oare cati o sa sufere
    sa cada din picioare?
    sa faca remiza
    cand joc eu un meci mare…
    viatai ca 2 zaruri aruncate la intamplare…
    sa te ridici, sa pleci dintr-o singura aruncare…

blocata intre 4 pereti.am multe de zis. vreau sa ajung acolo unde mi-am promis.restul-i ca un hoby dar totodata si un drog.incerc sa fac ceva.din lumea mea sa descriu tot

Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos....