| anonimm1122 a întrebat:

Aveti vreo idee cu ce as putea sa ii dau cadou prietenei mele cele mai bune de Craciun? Nu am nici o idee. Vreau sa fie ceva sa o impresioneze, pentru ca si cadoul ei mi-am placut la nebunie.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde câţi ani aveţi.

| cat a răspuns:

Poate niste cercei sau ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-pentru-best-friend-3105938

| pisicutzamik a răspuns:

Buna i-ai un ursulet, o bratara placata cu numele tau pe ea(cand o vede sa-si aduca mereu aminte de tine) sau al ei

| FreakyChucky a răspuns:

Un glob cu fotografie cu voi 2 in el...cu siguranta nu a mai primit something like this.

| anonimm1122 explică (pentru FreakyChucky):

Pai si unde gasesc asa ceva? Adica cum pun poza in el? laughing