| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa ai fluturasi in stomac?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Însemnă că ai mâncat omizi cu câteva zile mai 'nainte! rolling on the floor
Sau că ți-e drag de cineva și ai o senzație ciudată (plăcută) prin abdomen când îl/o vezi sau te gândești la el/ea.

| Green66 a răspuns (pentru mihai69):

Prima variantă este cea corectă.

| neutrino a răspuns:

Starea deosebita pe care o ai atunci cand te indragostesti de cineva.

| Picasso a răspuns:

Ai mancat flori, sau omizi big grin
sau....hmm inseamna ca esti visatoare, sti tu, vise ciufulite, ....tremuri cand te intersectezi cu "subiectul" esti indragostit/a

| angemon500 a răspuns:

Sa simnti cu adevarat ca te-ai indragostit

| Omulinvizibil a răspuns:

„Fluturi in stomac" reprezinta o stare, o senzatie de bine, de placere. Apare in momentul in care esti in prezenta persoanei de care iti place.
E de bine in orice caz. Nu iti va manca nimeni organele si intestinele. :*