| CrackerSs a întrebat:

Ce parere aveti? Ar fi nasoala schimbarea de la Mate-Info Intensiv info la Mate info simplu? Sunt la mate info intensiv si matematica e foarte grea, pot sa zic. Materia e de bac si olimpiada. Credeti ca daca la mate info intensiv de abia sunt in stare sa iau 5 la test la mate info simplu o sa fie mai ok? Funda,logic, pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Kira5854 a răspuns:

Daca nu crezi ca e in regula renunta acu, pentru a nu avea diferentele prea mari, du-te la filologie e mult mai simplu, eu nu m-am transferat atunci si incerc sa vad daca ma mai pot muta, daca nu, am belit-o

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Materia e fix aceeasi

| AC4S4 a răspuns:

La mate-info intensiv info faci 4 ore de matematica, la mate-info simplu faci 4 ore de matematica. Nu vei scapa de matematica happy.

| Kira5854 a răspuns:

Mate info intensiv nu e foarte diferit fata de mate info, e vorba doar de o ora-doua in plus, in schimb materia e cam aceeasi, in schimb pentru intensiv se aleg de obieci profesori mai buni, eu sunt la mate info si nu cred ca fac fata nu pentru ca nu invat, ci pentru ca nu inteleg absolut nimic din ce mi se preda iar celelalte doua clase de mate info sunt deja pline, astfel singura mea scapare e sa ma mut la alt profil ceea ce voi face probabil in semestrul al 2-lea. As dori totusi sa imi spui ce clasa esti.

| CrackerSs explică (pentru Kira5854):

Sunt a 9a

| Kira5854 a răspuns (pentru CrackerSs):

Daca nu crezi ca e in regula renunta acu, pentru a nu avea diferentele prea mari, du-te la filologie e mult mai simplu, eu nu m-am transferat atunci si incerc sa vad daca ma mai pot muta, daca nu, am belit-o