| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai ma gandesc la un baiat? mi-e dor de el sadva rog spuneti-mi ce sa fac crying

2 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar poate sa iti omori timpul cu altceva sa citesti o carte, dar care sa nu cuprinda scene de dragoste, sa te uiti la un film, sa iti inveti, sa asculti muzica sau dc nu sa inveti sa faci bratari home made si asa castigi si bani, sau vorbeste cu tipul chiar daca nu sunteti aproape stiii ca el se gandeste la tine
sper ca vei reusi si iti doresc sa fii fericita

| Papadopolina a răspuns:

Nu prea poti eu cand m-am chinuit sa uit un baiat a fost foarte greu dar eu mi-am gasit un nou baiat adica eu iti sugerez sa inceri sa comunici cu altii si sa te uiti in jurul tau poate gasesti pe cineva care sati placa! Baftawinking