| MariaDimitova a întrebat:

Cred ca sunt cea mai ghinionista persoana din lume...Eu pe 8 plec la mare, si pe 7 s-ar putea sa imi vina menstruatia.Nu vreau sa stau sa ma uit la toti cum inoata si eu sa stau pe un sezlong..Am uitat sa mentionez ca am aproape 13 ani. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| PatrysLove a răspuns:

Sall! si eu am aproape 13 ani si sa stii ca nu esti cea mai ghinionista fata de pe fata pamantului, ca daca ar fi asa n. aveai nici ce sa mananci, sti tu! chestii-trestii..etc
Deci mai bine stai cuminte la locul tau pe sezlong ca doar nu vine sfarsitul lumii!winking.