| KaterinaPetrova a întrebat:

eu am candidoza de 2 ani si un timp am luat un tratament ce nu a functionat. as dori sa incerc canesten gyn. ovule. este ok? nu am intrebat niciun medic. am 18 ani.a incercat cineva?

5 răspunsuri:
| lulutza13 a răspuns:

Daca ai 18 ani inseamna ca ar trebui si creierul tau sa aiba tot atat. dupa ce zici tu aparent saracul a ramas in urma...CUm naiba sa incerci de capul tau ovule? Adica esti ataat de ocupata incat nu poti merge la un medic ce naiba?

| KaterinaPetrova explică (pentru lulutza13):

Tu nu auzi ca eu am mai luat un tratament care nu a dat roade? acela mi l-a prescris medicul. daca medicii sunt incompetenti nu este vina mea.

| lulutza13 a răspuns (pentru KaterinaPetrova):

Pai da frate da te duci la alt medic...simplu.Ca prin astea am trecut si eu ia stai.Dr Ertan Zan a parut mai mult decat ok.Am inteles ca e la municipal dimineata pana pe la 9 jumate...Eu am avut momentan doar o discutie cu el dar a fost foarte interesat si rabdator si m-a intrebat de o groaza de lucruri..Ai putea sa incerci sa dai de el..IN rest ginecologi buni.n-am gasit pana acum.

| KaterinaPetrova explică (pentru lulutza13):

Si dca eu as fi la 500 de km de Bucuresti? acum trebuie sa ma duc neaparat la doctorul unde ai fost tu? am fost la cabinet de 2 ori pana acum si nu a functioNat niciun tratament

| lulutza13 a răspuns (pentru KaterinaPetrova):

Pai atunci intreaba frumos pe net pe cei din orasul tau dc stiu vreun doctor capabil...Simplu.Eu iti zic ca nu e ok sa iei de capul tau pentru ca iti poate face si mai rau la modul ca o sa ai vreo scurgere de nu mai poti iesi din casa si tu tii sa ma contrazici in orice..Atunci fa ce te taie capul! Fa experimente pana o sa nimeresti ceva. daca asta ti se pare in regula