| KittensMeow a întrebat:

Buna TPU happy. Imi doresc sa ii scriu prietenului meu un mesaj dragut cu ocazia Craciunului. El nu este prea romantic si un mesaj cliseic de dragoste nu l-ar impresiona, asa ca vreau sa ii fac un mesaj cu ajutorul limbajului de programare C++ (lui ii place foarte mult informatica). Problema mea este ca nu prea am idei cum sa fac(stiu c++ dar imi lipseste creativitatea). Niste ajutor? Fundita happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa ii scrii ceva din inima, daca spui ca nu l-ar impresiona un mesaj romantic, probabil nici asta nu l-ar impresiona.