| Brancardierii a întrebat:

Am apelat la TPU deoarece nu am putut da de cap raspunsului.
Deci am o verisoara care am cunoscut-o acum 2 ani. Aceasta verisoara a mea are o situatie financiara foarte buna, si are cam tot ce isi doreste. Peste doar cateva zile este majoratul ei, iar eu am fost invitat. problema este ca nu pot da de cap ce cadou ar fi potrivit avand in vedere ca are deja tot ce vrea.
Pana acum singurele idei care mi-au venit ar fi fost sa ii cumpar un ceas / bijuterii. dar de asemenea m-am gandit ca asta probabil o sa-i cumpere toti invitatii, si nu cred ca o va impresiona prea mult daca si eu iau acelasi lucru...
Nu o cunosc mai deloc, deoarece nici nu stiam ca am o verisoara pana acum 2 ani. singurul lucru care il stiu despre ea este ca asculta One Direction, ii place informatica si muzica in general, dar cand spun informatica nu ma refer la jocuri, ci la programare it si alte chestii care nu ma pricep eu.
Cer ajutorul urgent, deoarece petrecerea e in 2-3 zile si eu sunt pe dinafara! Ofer Funda!
Desigur, am uitat sa precizez ca bugetul pentru cadou este de 600 ron maxim.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aaca i place informatica cumpara ceva spre domeniul asta, nu stiu cu ce anume se ocupa ea, un software gen photoshop sau softuri pentru html, css, java etc

| anonimg a răspuns:

Nu trebuie o investitie asa de mare.
Cumpara-i o carte: "Secretele comunicarii". Este o carte pentru tineri.
O gasesti aici: http://www.viatasisanatate.ro/secretele-comunicarii sau la librariile SolaScriptura: http://solascriptura.ro/librarii

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu cred ca orice ar fi o sa aprecieze, ca e de la tine. Haine, bijuterii si alte chestii de genul are cat cuprinde. Eu prietenilor cu situatie materiala foarte buna, le iau chestii amuzante, simbolice, care sa-i reprezinte, pentru ca stiu ca n-am sanse sa nimeresc ceva folositor, caci daca ar avea nevoie si-ar lua singuri. Ceva gen poster sau tricou personalizat cu mesaje amuzante (ca pentru programatori) sau ceva poza mare lucrata bine in Photoshop unde sa apara ea cu membrii 1D. Ceva de genul, plus o sticla de ceva bun big grin daca tot ai buget mare. Daca este o fata de treaba si nu e superficiala, va aprecia orice vine din partea ta happy