| AnG3L13 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat mult tare e a 7a A am fost cu el dar ne-am despartit asa vrea sa mai fii cu el dar habar n-am cum sa spun is o fire timida pllzzpuppy dog eyes ajutati-ma fundita

3 răspunsuri:
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Pai incearca sa ii mai bati apropuri.happy Mai intai incepeti printr.o relatie de amicie. Iesiri pe afara. POate asa o sa te intrebe. Gen il iei " auuu broo ce mult te iub" adica " auu fratimiuu ce mult te iubesc" :d O sa vezi ca o sa mearga.happy

| AnG3L13 explică:

Is prea timida n-am kuraj sadpuppy dog eyes