| fluture2404 a întrebat:

Mie imi place de un baiat. El este in aceeasi clasa cu mine.Noi nu prea vorbim decat ocazional. Daca il intreb eu ceva, este atent si imi raspunde, dar altfel nu prea vorbim.In ore se mai uita la mine dar nu stiu daca asta inseamna ceva.Suntem in clasa 7-a.As vrea sa fac cumva sa stiu sigur ca ii place de mine si cumva sa fim impreuna.
La cel mai bun sfat dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Pai. I'ai spus ca iti place de el? Daca nu. spune'i asta si vezi cum reactioneaza. dar daca ii palce de tine sigur. o sa'i palcasmug te asigur eu.

Apopi. dupa ce stie ca il palci. puteti iesi mai multi colegi in oras. prin parc, la pizza, la cofetarie. unde vrei si poti sa vb cu el. caci prin comunicare va apropiati.

La scoala puteti sa va bateti cu bulgari.sau in clasa sa jucati jocuri de grup. fazan, adevar, provocare sau procent(cat la %).(si cu ocazia asta poate mai sunt si niste provocari mai.smug)

Pe mess. mai vorbiti,, asa de scoala si dupa iei vorba de altceva.Si sa nu'ti fie rusine niciodata.:XNe'am inteles?batting eyelashes

SPer ca ti'am fost de ajutor. Fuunda?batting eyelashesTe roogbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Pai ar trebui sa glumesti cu el in pauze si sa vorbesti cu subinteles.Ar trebui sa iti dai seama daca te place dupa felul in care iti raspunde la intrebari big grin

| fluture2404 explică:

Mai dati raspunsuri!