| theBella a întrebat:

stie cineva niste leacuri"babesti" pentru durerea de masele? dar de fapt nu ma doare parca ma "freaca"asa in stomac parca as avea fluturasi in stomac sad si mentionez ca am programare la dentist abia maine. dau funda! scuze de categorie.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Leacurile babesti,sunt ca babele,adica rezultatu e intarziat si lent, am auzit ca daca ti cariata sa ti bagi o bucatica de usturoi acolo, dar mai bine ia o pastila de saridon sau ibuprofen si macar sti sigur ca trece pe moment