| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Sunt fata implinesc 14 ani in aug, am 1.60 si 50 de kg. vreau sa va spun ca in iarna am avut 56 de kg iar de cand a venit primavara imi doream ff mult sa slabesc si am reusit.In doar 3 saptamana am slabit 6 kg, acum am 50 dar tot mai am putina burtica si vreau sa mai dau jos
sa va spun cum am slabit:
-saream coarda ff mult de 300 de ori seara si dimineata
-nu mancam dupa ora 6
-faceam 150 abdomene seara si dimineata
-mancam cel mult 3 felii de paine neagra[graham]
-nu mancam dulciuri, prajelii, chips`uri
-alergam f mult mai ales cand veneam de la scoala
-mancam putin adica fara sa ma satur
-iar dupa ce mancam nu am baut imediat apa ca sa am impresia ca ma`m saturat
Acum iar doresc sa mai slabesc inca vreo 3-4 kg.am incercat sa fac exerciti Pilates dar nu stiu daca ma va ajuta. imi puteti spune?[orice sfat e binevenit]Va multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| Piku a răspuns:

Daca pana acum ai avut dieta asta si ai slabit... poti sa o tii tot pe asta...dar daca mai vrei sa adaugi si exercitii pilates sunt si astea bune! Sper ca sfatul meu ti-a fost de folos! fundita?kiss

6 răspunsuri:
| niko a răspuns:

waiting fata la 14 ani cu 1, 60 si 50 kg arati binewaiting
gandeste.te ca altele ar vrea sa arate ca tinehappy
nu te stricahappy nu iti chinuii corpul crede.ma nu are rost:* si + de asta cine te place te place asa cum estihappy
eu am 16 ani 1, 55 si 55 kg si crede.ma ca toata lumea mi.a sps ca arat foarte binehappy
asa ca stai potolita:*

| ingerashhhh a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, trebuie sa maninci de 4-5 ori pe zi doar cit pumnisorul tau,nu mai mult, desigur fara dulciuri si prajeli, in acest mod eu am slabit 8 kg timp de 4 saptamini, desigur la prima vedere apare mult, dar stomacul se micsoreaza si digestia se schimba si in felul acesta slabesti repede.

| Tania_9268 a răspuns:

Pilates te ajuta mult. Iti garantez ca o sa slabesti in timp cu el. Te poti uita pe youtube la "seriale" de pilates. Bafta!

| Larisaaaaaaaa133 explică:

App funda pentru cel mai bun sfathee hee