| MsBeatrice a întrebat:

Sunt nehotarata cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala sunt clasaa 8a. Deci am de ales intre:
-blugi+camasa alba de in lunga+o vesta mai lunga violet
-blugi+camasa maro cu carouri sa zic.
-blugi+tricou alb cu diferite imprimeuri.Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai dilema asta pentru prima zi intr a doua, a 3 a, a 4 a ce ai sa faci?

| MsBeatrice explică (pentru suntserios):

E problema mea cum am sa ma imbrac in urmatoarele zile.Eu v-am cerut parerea da? Ma duc si in costum de baie daca vreau asa ca..Mersi oricum...

| Zeflemitoarea a răspuns:

De ce trebuie să faci paradă în prima zi de şcoală?

| MsBeatrice explică (pentru Zeflemitoarea):

Eu v-am cerut sfatul nu v-am cerut sa ma criticati asa ca nu fac nici o parada da nu am stiuut cum sa ma imbrac.Multumita?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MsBeatrice):

Şi? Ce contează ce-ai cerut tu? Eu am zis ce cred.

| MsBeatrice explică (pentru Zeflemitoarea):

Bine..ok..asta e fiecare cu parerea ei!