| Antoniamarinn a întrebat:

Bună TPU, vă ofer fundiță dacă îmi răspundeți la următoarea întrebare:'Vă place sa faceti curat?' Argumentați! Cel mai frumos raspuns primește fundiță.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

Bună.
Nu prea îmi place să fac curat cînd sunt cu cineva alături, fiindcă am impresia că mă urmăreşte şi mă încurcă. Cînd sunt singură pot să fac nu zic că e mare plăcere pentru mine însă cred că majoritatea oamenilor o fac din necesitatea, căci închipuie-ţi ce ar fi dacă am face doar ceea ce ne place:haos total. big grin
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Hallie a răspuns:

Hey.Nu pot sa spun ca imi place sa fac curat; insa detest sa nu am camera ordonata, asa ca imi fac curat cam o data la2 zile.

| Lavii_3618 a răspuns:

Imi place sa fac in camera mea. nu mi-ar placea sa-mi vad camera dezordonata, mai ales pentru o fata.niciodata nu stii cine iti vine in vizita si ce parere isi poate face despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,imi place; ai sa vezi ca facandu-ti curat in camera vei avea alta stare de spirit si nu in ultimul rand vei avea multumire sufleteasca in momentul in care din ceva urat vei progresa si se va schimba in ceva bun si frumos; sper ca te-am convins

| VreauSaAjut a răspuns:

Da normal ca ne place, pentru ca mai pierd timpul si imi place sa am casa curata si ingrijita doar nu ai vrea sa las mizeria pana la gat.