| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Ce faceti in acest moment in care raspundeti la intrebare? [cel ma iamuzant raspuns primeste funda] big grin

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Dau zapada de pe acoperis...ai vazut ce e afara?!

21 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Caut o scobitoare ca mi-a ramas pofta de mancare intre dintiwaitinglaughing

| marrr a răspuns:

Mananc covrigei Fabulo! Sarati, dar absolut naturalilaughing. si ma gandeam la un baiat. Tu?

| Hombre a răspuns:

Sunt nervos ca nu-mi publica postarile, am postat acum o ora si nu mi-a aparut nici acum. Acum incerc si la tine, daca nici acum, fac si eu ce face @juscriss si chiar m-a amuzat raspunsul si mai mi-a trecut dracii.

| Lullly a răspuns:

Stau nemiscata sa-mi faca surioara mea portretlaughing

| paramore a răspuns:

Sincer ma scarpinam ca m-au ros chilotiilaughing

| Pho3nix a răspuns:

Conduc un tractor 4x4.
Tu?

| Libelle a răspuns:

dooorm

| Alexandru a răspuns:

Pe langa faptul ca iti raspund la intrebare, ma frec la ochi pentru ca inca vad in ceata dupa ce m-am trezit si ochii mei sunt inca inchisi. Ma tot lupt cu ei sa isi desparta pleoapele...

| T30D0RA a răspuns:

Casc.

| Deea_7266 a răspuns:

Imi curat frisca si pasta de dinti din par(m-am batut cu fratele meu pentru laptop.mda...el a castigat dar acum e la baie)

| madalina00 a răspuns:

Bat tastatura ca nu prea e cuminte si cere mereuu fundite

| Buteerflii a răspuns:

Beau suc... vrei si uh?batting eyelashes

| Oxanna a răspuns:

Ma dau cu sania in frigiderlaughing

| Kittynika a răspuns:

Mananc o nectarina zemoasa si is plina cu suc pe degete si murdaresc tastatura laughing

| Dania_7831 a răspuns:

Ma curatz intre dintzi ca numai ce am mancatlaughing si il ast p iub meu sa intre p messtongue

| DjAndrea a răspuns:

La 3 noaptea ascult partydul kiss fm si dansez prin camera big grin

| biencutza96 a răspuns:

Pai sunt ff concentrata si ma uit la telenovele! tie iti plac?

| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a răspuns:

In acest moment raspund la intrbre laughing

si inainte cautam intrebari p TPUbatting eyelashes

si putin inainte m.am batut cu fratele meu si cu prietena mea cea mai buna cu pasta de dinti laughingrolling on the floor

funda?smug

Răspuns utilizator avertizat
| justcriss a răspuns:

Ma dau cu curu pe razatoare!

| Andrei20 a răspuns:

Astept sa imi faca mama cartofi pai ca mi-e f foame