| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti facebook?
Cat timp rezistati fara el adica cat ati stat cel mai mult fara facebook?
...eu nu stiu cum sa ma las crying(

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Eu nu sunt dependetă de un site web oarecare. În lume există mii milioane miliarde de siteuri web.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai am cont pe Facebook de vreo juma' de an si nu am murit fara, ba chiar imi e mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corect e mai bine fara el...ma simt mai liber

| Dayuuum a răspuns:

Eu am facebook.
intru zilnic ca sa vad ce mai este nou. oricum, nu sunt chiar asa de dependenta de el laughing
Dezactiveaza-ti contul. Sau fa altceva mai util si ai sa uiti de el happy

| rody5 a răspuns:

Eu am tot incercat sa-mi sterg contul de facebook din diverse motive(certuri cu prietenii, informatii intelese gresit, barfe.) problema e ca daca vrei sa intri pe unele siteuri e imposibil daca nu ai cont facebook. Asa ca l-am lasat deschis si postez cand si cand ce mai gasesc interesant.
In rest prefer sa ies din casa la o plimbare sau cv. Da si atunci mai gasesti pe cate unu, in cluburi mai ales care staaaaa si tasteaza pe facebook ce face:))
Plus ca tehnologia a fost mai toata folosita de armata:)) pentru controlul populatiei. Noi n-o sa avem niciodata acces la maximum de tehnologie descoperita. So macar daca avem tehnologia asta s-o folosim cu spor pentru comunicare... utila:)) nu doar pentru barfe sau jocuri nu?
Mai iesi din casa, scoate lumea la plimbare sa nu mai fie asa de ...infantila cu fb asta.
http://www.romanialibera.ro/......95456.html