| Roxaname a întrebat:

Buna TPU voi ce faceti cand sunteti intr-o stare proasta?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna,Roxaname happy! Pai eu cand sunt intr-o stare proasta prima data plang ca sa ma descarc apoi incep si ascult muzica care sa mi se potriveasca!

Si fii optimista mai ales, nu uita ca orice minut din viat conteaza happy
Bafta! Sa te simti mai bine happy
Fundita puppy dog eyes?

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ascult muzica, citesc sau ies cu baietii la o bere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănânc ceva dulce...laughing

| Madayna a răspuns:

Ma uit la desene animate laughing, doar am varsta adecvata, 20 ani big grin

| Roxaname explică (pentru Madayna):

Da absolut normal foarte normallaughing)))))))))))) abia ma mai uit eu si am 12 ani dar la varsta aceasta este absolut normallaughing)))))))))

| AleexNC a răspuns:

Ascult muzica sau vorbesc cu cineva puppy dog eyes

| petre059 a răspuns:

De regula eu imi caut prietenii, mai o discutie la caterinca, mai o bere.sau ma uit la un film comic(daca nu e la tv caut pe net)oricum fac ceva sa uit de stare.

| Roxaname explică:

Life is just a dream.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru Roxaname):

Asa este! Dar este un vis din care nu ne trezim niciodata happy

| Roxaname explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Corect...

| JansonLupu a răspuns:

Joc jocuri PC care imi plac privesc filme, vorbesc cu prietenii merg undeva pentru a face vreo actiune (ex:la bara fixa)

| KiGtOgT a răspuns:

Stau la calculator sau dorm. Tu?

| Cartof69 a răspuns:

In general incep sa ascult muzica... muzica ma ajuta mereu cand sunt nefericit happy

| Lory98Loredana a răspuns:

Ascult muzica