| alexandru135 a întrebat:

vreau anime-uri de romanta asemanatoare cu Ookami shoujo to kuro ouji, unde protagonistul sa fie un baiat rau si sa se comporta urat cu fata dar sa ajunga in final sa o iubeasca.Sa fie si ceva scene cu saruturi. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu animeuri ca in descrierea ta, dar mie mi-au placut mult astea:
-Sukitte ii na eu (cel mai popular tip dintr-o scoala se indragosteste de cea mai antisociabila fata)
- Vampire Knights (asta e cu o fata careia ii place de un vampir care intr-un fel e fratele ei, iar tatal ei e un vanator de vampiri. E complicat de explicat, dar e super fain.)
- Naruto (pe asta nu l-am vazut pana la capat si este mai mult de actiune, avand ninja sau ceva de genul, dar e vorba si de dragoste si chestii din astea)
Sper ca te-am ajutat.

| alexandru135 explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Le-am vazut, multumesc totusi!

1 răspuns: