| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!
Vreau sa imi dati exemple nume de utilizator?
Ma numesc Victor,dar as prefera nume de utilizator voi ce zice acest nume: Vith sau Vitth,Vitek,Vikin,Viteok, Vitea,? Funda la cel mai bun raspuns?
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| borntotwerk a răspuns:

rolling on the floor Victor e ok, crede-ma. Vitea rolling on the floor) ma faci sa rad

| anonim_4396 explică (pentru borntotwerk):

Ok...Si eu credeam ca Nume Vitea e de naspa big grin asa imi zicea parinti cand eram micut big grin big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pari mai jmecher daca ai numele "vita" la cont? sigur ai 18 ani? nu prea cred, ori toti sunteti maturi ca unu de 12 ani. ce naiba omule. Victor = victorie, sa fii mandru de nume inca, nu e acelasi Andrei/a Alex/Alexandu/a si altele.

| borntotwerk a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e problema ta cu numele Alexandra? laughing

| anonim_4396 explică (pentru borntotwerk):

Reciteste postul pana iti dai seama

Răspuns utilizator avertizat