Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2710237intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Iul
SATI 236.657AFISARI
103.529VIZITE
85.256V. UNICI
4 Iunie 2011
luciana_3122 intreaba:

Buna,. vreau si eu niste Statusuri de pus la pozele pe facebookbig grin, dau Funda la cele mai multe si mai frumoase statusuri la restul dau voturii:*:*:*:* >big grin

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 4 Iunie 2011 10:59
    IHateLuvStorys a răspuns:
    Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •

Imi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte !"

Teoretic,te ador;x.Practic,te iubesc!

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X

Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine . Imi dai sperante ca te am pe tine.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

Vrei sa`ti spun ce gandesc ?!n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt love struck

Jucându-te cu sufletul cuiva, nu-i o glumă. E ca la meci, ocaziile se răzbună.

Viata ne-a facut pe toti actori râdem sau plângem la comanda, mimam fericirea, tristetea, respectul, ura si chiar dragostea.

Încheie niste etape. Nu din orgoliu, din neputinta sau mândrie, ci pur si simplu pentru ca acel lucru nu se mai potriveste cu viata ta'

Viata nu-i roz ! Yo o vopsesc în verde ! Am pierdut tot ! Deci nu mai am ce pierde ! Nu beau de suparare ! Yo beau de sete !Sa vezi inima din mine cum incet piere`!"

"Si Daca el Nu O Sa-ti Mai Zica " Noapte Buna ". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-Ti Mai Zica " Buna "... Ai Prietene Care sa te Sune, Sa-ti Zica :Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna""

[Orice] [minut] [e] [un] [inceput], [Viata] [merge] [inainte] [indiferent] [de] [ce-ai] [facut] [Poate-ai] [gresit], [poate-ai] [mintzit], [Tzi-am] [mai] [spus]: [Ne] [vedem] [acolo] [sus]!"""

Sh fac pariuu` ca daca` as putea fii` ac0l0 n`ar mai fii` asa . Sh fac` pariuu` cu prezentsa mea ar schimba cva

Ai multe de spus, as vrea sa te-ascult, Dar am calcat si eu pe urmele tale inc-o data Ureaza-mi noroc ca vreau sa fac ceva in viata Te las linistit ïn lumea ta de gheata""

Ma vei gasi poate intr-o zii. Intr`un loc uitat. Ma vei privii.Zicand incet."A fost odata prietena mea" ![(sad]

Uneori ,te porti de parca nu ti’ar pasa .Dar stiu sigur , ceva ...
  • 31 Decembrie 2011 22:13
    Stefania96dfg a răspuns:
    Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme !

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

Degeaba existi daca nimeni nu stie nimic de tine

Tine minte ca ... o lacrima adevarata e rece ...

Merg mai departe si le las pe toate`n spate . Fapte consumate si vise spulberate

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

» E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele ! ♥

Uneori, îmi place să testez oamenii. Nu pentru că nu aş avea încredere, ci pentru a vedea cât de mult ţin ei la mine. ♥

• E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥

Dacă voi cădea în incercarea mea de a-mi îndeplini visele...Nu-i nimic. Pentru că voi invăţa din nou să zbor.

» Zâmbeşte. De ce ? Pentru că poţi ! ♥ =D

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

~ Uneori, când asculţi o melodie tristă şi priveşti în jurul tău, îţi imaginezi întreg videoclipul...

Viata n-are maini, dar tot ne mai da cate-o palma.

Fa-ti prieteni noi, dar nu-i uita pe cei vechi!

Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri, Important e sa le ai !

Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.

Sentimentele sunt cea mai dura arma!

Pastreaza copia,Dar nu uita originalul

Cand iubesti pe cineva nu e pentru ca asa vrei,ci pentru ca asa simti...

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

N-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata....
  • 3 Martie 2012 22:40
    XxImperfectEmoXx a răspuns:
    SHI imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine.cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Ce` dracu` vrei` ? Ce` nu` t`e claRr` ? Ai` crEzutt `ca `stA` 0 `viatSsA` da` n`a tRecuTt` un` aNn `. ;-j

? Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h mult prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ?

0k`.tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri` , da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0r˙` ;x

Desi trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect.mi-am bagat Cevaa`n vorbe . si totu` era perfect .Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Chiar` daca` fac `multe` prostii` . si` spun` multe ` p0rcarii `sa `stii `. tot `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu` . Nu` Se` leaga` de` tine` ;x

Pe dracU` maa !` Acum s`a schimbatH` , si stiu` ca ItSi vine sa spui : >> Tu` nu ai fost asHea ncici0dath` < <

Fenteaza` obstacolele`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`.

P0i` vezi` bhaa` ca` esti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` fost` ;-j

? ca? `?` ƒ?` ?a?` ?` ?a` ?a` a?` ?a` z?` ;] ... ƒa?a` ?a` c?a?a` ?c` ?c?` ?` ?a` ƒac?` ?` ?a?a?` ?`! ;x ? .

• Îti` acorzi` atatea` si` acel` slabut` . ?` slabutz` shalla`, ƒata` faiii-bah` ;-j •

• S?t?` ?st?` s ` a?a ` s?`? ?a?â?` ?as?` la` ?gs ` ! ;-j •

Da` , stiu` cum` se` spune`. eram` doar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`! ;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!;x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. doar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >;plove struck Te Iubesc love struck .

? Visam` cu` ochii` deschisi`, traiam` fara` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.;x

Au` fost` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` si` simtseam` ca` nu` mai` pot` sa` ma` ridic`, da` pot` sa` trec` peste` toate` ! ;]

Uita` tot` ce`ai pierdut`, tot` ce`ai vrut`, tot` ce` n`ai avut` . uita` timpul` ce`a trecut`. orice` sfarsit`, e` un` nou inceput` ! ;x

Vreau` ...
  • 15 Iunie 2013 20:48
    alinalowe12 a răspuns:
    Pai cauta pe google si iti da lol
  • 4 Iunie 2011 08:03
    Papushikacustill a răspuns:
    Pai depinde ce statusuri` vrei fata meahappyhappy... Spune si Uh de care vrei si Poate te ajuta careva.hai te pupz:*:*
  • 25 Mai 2012 22:23
    lucavasile a răspuns:
    Mersi faine statusuri
  • 5 Mai 2014 17:01
    Leta_Symona_1999 a răspuns:
    Teoretic,te ador; x.Practic,te iubesc!

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X

Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine. Imi dai sperante ca te am pe tine.

Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!

Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt love struck

Jucându-te cu sufletul cuiva, nu-i o glumă. E ca la meci, ocaziile se răzbună.
  • 20 Iunie 2012 11:20
    Constantin_Elisa_1996 a răspuns:
    Singura lui pasiune sunt eu, restul sunt doar placeri
  • 5 Iulie 2014 16:18
    Andreea_Andree_1992 a răspuns:
    Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.