| elenaelena1112 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi pentru barfitoare si prietene care m-au dezamagit! va pup:*

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iuliana_Iuly_1999_aWBk a răspuns:

●Esti o fata cuminte doar pe vertikala.Cand stai pe orizontala esti o tarfa penala! Diferenta dintre mine si tine e ca eu n`am sange de tarfa in mine
●Am incercat sa gasesc persoane mai proaste pe pamant, dar mai proaste ca tine inca nu s`au nascut.Nu stiu cu ce sa-ncep lista de defecte, cand in tramvai toti te confunda cu compostoru de bilete!
• Tai`o! Pleacã! Carã`te! Dispari!
Zbori! Sterge`o! Calc`o! Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi foc.Fã`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori! ][:-s][•
● Manutele sus, gurita mareeeee! MA PIS pe voi doamnelor zdrente Barfitoare!
big grin

| Borsko a răspuns (pentru Iuliana_Iuly_1999_aWBk):

Prea mult Spike si Parazitii ma laughing

1 răspuns: