| papusica_2212 a întrebat:

Buna tuturor.imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii zic si chiar as vrea sa fim,, prieteni"(si el ma place cred motivul:cand sunt langa el se comporta ciudat in sensul bun al cuvantului)si nu stiu cum sa il faca sa imi spuna sau nu stiu cum sa ii zic eu (pss...sunt cam timida) Va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| PuFFy_6962 a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci curaj pana la urma sa-i zici, ca tu nu ai nimic de pierdut daca i zici c simti pentru el happyhappy ::X. O sa vezi ca o sa fie bine daca i zici :big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei intr'un colt mai retras spunandu'i ca vrei sa'i zici ceva si nu poti acolo, si il sarutzi. fundita?love struck