| NickiMary14 a întrebat:

Intrebarea asta e mai mult pentru fete : de la ce varsta credeti ca ar trebui sa port toc scurt din asta http://img.garbo.ro/......355267.jpg

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu o sa iti tin predici gen " esti prea mica, chiar daca esti " eu iti spun crudul adevar, daca porti tocuri de la varsta ta, iti distrugi coloana, intereseaza-te la medic, la mai multe femei, barbati nu sunt multi care stiu lucrurile astea.
Ai grija de sanatatea ta.
insa tind sa cred...ca tocurile din imagine sunt cam mici?

| JustMusic a răspuns:

Sa porti tocuri nu e prea indicat nici la o varsta, asta daca devii dependenta de ele.
DE la 16 -17 sau mai mult ai putea sa ii porti dar daca ai 12 ani si apari cu tocurile alea multi o sa te vada o fitoasa, nu e indicat sa porti tocuri de mica.Tu decizi cand e bine sa porti tocuri, eu sunt sigura ca tu chiar daca ai avea 11 ani si ai vrea tocurile alea, tu le-ai purta nu prea ai crede ce ti-am zis noi aici, cel putin eu as face asa dar eu nu am nevoie de tocuri ca sunt destul de inalta si fara.

| NickiMary14 explică (pentru JustMusic):

Nu am 12 ani! Am 13 oricum! Multumesc pentru ajutor!

| Heythere a răspuns:

Haha. Daca vrei sa iti respecti totusi varsta si sa nu fii caraghioasa, de la 16-17 ani. Parerea mea.Atunci nu mai esti caraghioasa, stii sa mergi mai bine, si. este chiar ok. daca tu ai 13 ani sau cati ani ai, crede-ma, va rade lumea de tine. Bine. sigur ca fetele astea asa. care sunt ele inchipuite de mici, vor zice " WOW. Ce frumos " Dar o persoana normala, care gandeste limpede, ar "rade" ca sa zic asa si te-ar judeca!

| TooNight a răspuns:

16? thinking

| Addicted2Music a răspuns:

14-15 ani