| nutzic a întrebat:

Stie cineva cine e asta:
http://img.garbo.ro/......890548.jpg

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Uite cum faci: (eu nu pot pe telefon) Salvezi poza ei in PC. Mergi pe google cautare de imagini. Tragi poza cu sagetuta in cutiuta de cautare, acolo unde ar trebui sa scrii ce cauti, tragi poza acolo. Google va cauta poze similare, si intrand pe diferite site-uri, vei gasi numele ei(pe langa cateva sute de poze cu ea). Merge 100%.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poze cu ea sunt destule pe net, dar numele nu i-l cunosc. E model. Însă nu și pe gustul meu.

| nutzic explică (pentru floresdemayo):

Asta stiu si eu, mie imi treabuie numele eisad