| anonim_4396 a întrebat:

va rog autati-ma mi-am mintit iubita in legatura cu varsta, I-am zis ca am 16 dar eu am 15 ani si daca ii spun imi e frica sa nu o pierd va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Vrei sa-i spunem noi ca ai 15 sau?

| PlayersGonnaHate a răspuns:

Pai pana la urma nu conteaza varsta spune-i ca ai mintit-o fiindca nu erai sigur de ractia ei daca afla ca esti mai mic cu un an si ca nu ai vrut sa o minti dar nu ai avut incotro

| laurenstyl a răspuns:

Dc ai mintit-o? Oricum sincera sa fiu pun pariu ca o sa suferi im dragoste chiar dacă îi spui adevărul sau nu! E o porcărie sa fii îndrăgostit