| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.Acum ceva timp am primit un avertisment ca am virusi si se vor publica informatiile bancare si chiar aveam un virus.Am dat datele unui card bancar pe un site de pe tel acum 2 luni.Se poate sa nu mai am banii pe card? Ajutati.ma va rog

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te-ai mai vaitat cu intrebarea asta. NU sa iti publice nimeni datele bancare. Cine iti fura datele bancare le tine pentru a-ti lua banii. Ai doi ani, ce naiba tot esti asa stresata? Ai platit factura cu cardul online, mare lucru toata lumea face asta. Asigura-ti PC_ul si telefonul cu un antivirus si stai fara griji. Prea mult spam

| Teo29 a răspuns:

Daca nu mai ai banii pe card, adreseaza te prin plangere la Parchetul de pe langa Judecatoria din care faci parte.