| Angel_4453 a întrebat:

voi sarbatoriti Halloweenul? thinking Eu acasa nu. sad. la scoala facem o petrecere si un fel de tongue (serbare) cu jocuri, costume etc. happy nu mai e mult (e sarbatorit pe 31 octombrie pentru cei ce nu stiu big grin) big grin big grin Oricum la noi in Romania nu se sarbatoreste asa ceva... dar parca tot mai frumoase sunt sarbatorile noastre nu? kiss kiss kiss pwpiky bye big grin happy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu!
e o sarbatoare a americanilor!
daca as fi in america m-as imbraca in vrajitoare!
normal ca sarbatorile noastre sunt mai frumoase!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, mimy!love struck

| miley123 a răspuns:

Auzi anonim... daca ai zis ca romanii sunt prostii te faci si tu pe tine! eu cred ca Romania e frumoasa chiar daca e cu criza asta!sad dar e tara mea natala si o iubesc...si pentru raspuns lui angel:pai nu prea las sarbatori dar unde sa ma duc sa cer bomboana?!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire americanii se pricep mai bine decat noi la petreceri; de asta au o gramada...Noi doar copiem.La noi in scoala nu se face nimic; avem un club in oras unde in fiecare an se organizeaza ceva specific horror cu decoratiunile adecvate si tot ce trebuie.Nu ai voie sa intri daca nu esti la liceu sau daca nu l`ai terminat.Costume isi ia cine vrea; daca nu ai, iti dau de acolo o masca. E destul de dragut; concursuri, distractie...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, noi romani suntem prea prosti ca sa putem kopia pana la capat si abia astpt sa fac 18 ani, ca plec din tara asta de rahat...si da americani sunt cu f mult mai destepti ca noiwinking si cred ca orcine...winking