| AC4S4 a întrebat:

Daca ar fi sa faceti un top cu sarbatorile cele mai urate de catre voi din Romania, care ar fi?
Ma refer si la cele neoficiale (ex.: Halloweenul nu este sarbatoare oficiala, insa se sarbatoreste).

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu exista sarbatori urate... eu propun sa adoptam toate sarbatorile de la toate natiile!

| RAY a răspuns:

Cele mai amuzante sunt
craciunul = un zeu violeaza o virgina si apoi se naste din nou
pastele =un zeu moare dar se invie singur
Halloweenul = o sarbatoare pagana dar devenita crestina cica
dragobetele =cica ziua indragostilor, astia doar o zi se iubesc apoi se urasc

| SilentRain a răspuns:

Le urăsc pe toate în mod egal, nu sunt rasista

| Hammurabi a răspuns:

Îmi plac toate. E distracție maximă. De ce le-aș urâ?

| J0B0MAT a răspuns:

Valentine's day

| mentholinks a răspuns:

Pastele si Craciunul. N-ar trebui sa existe fiindca se sarbatoresc niste aberatii. Restul sunt ok.