| ツツツ a întrebat:

Buna!

Vreau niste statusuri foarte scurte, dar sa fie frumoase big grin :*

( Funda )

puppy dog eyes P.S: gen : -Degeaba existi daca nimeni nu stie nimic de tine

3 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Cu cat cunosc mai multi oameni cu atat iubesc mai mult animalele.

| Mdeaaaaaa a răspuns:

Ok, dar vreau funda laughing Fericirea nu inseamna sa ai ceea ce doresti, ci sa doresti ceea ce ai, Cine te iubeste cu adevarat nu iti spune o poveste dar te face sa o traiesti, Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!

| AdrianX a răspuns:

* In jungla totul e comestibil. Si tu!
* Culmea adolescentului rebel: sa locuiesti singur si sa fugi de acasa!
* Fiecare femeie are o prietena care mananca ca o vaca si nu se ingrasa!
* Nu faceti aceeasi greseala de doua ori, sunt atat de multe greseli noi de facut!
* Unde credeti ca se roaga oamenii cu adevarat la Dumnezeu: intr-o biserica sau intr-un avion cu un motor in flacari?
* Nu lua viata prea in serios! Oricum, nu scapi teafar din ea.
* Exista doua feluri de oameni. Unul spune mereu ce gandeste. Celalalt are prieteni.
* Ignoranta nu e o stare vesnica. Prostia e.
* Nu-ti fa griji cu sanatatea. Trece.
* Nu cumpara ceva care are maner. Cu acela va trebui sa lucrezi.