| anonim_4396 a întrebat:

BUna... VREAU SA VA SPUN O POZVESTE MAI TRISTA SI nu stiu cum sa trec peste sper sa ma ajutati cu niste sfaturibig grine prin cls a 3 imi place de vreun baiat si pana in clasa a 6a nem comportat ca niste copii mici. dupa eu nu l-am mai placutiar acum il plac din nou, prietenele mele mi-au facut vise si sperante si imi tot spuneau ca ma place ca se uita la mine si am obs si eu asta dupa cateva zile nu mai baga pe nimeni in seamaiar dupa l-am vazut friltrand cu o fata din clasa a 6a el fiind a8a iar eu a7a, am fost duistrusa, prietenele mele mi-au spus ca probabil doar vorbea cu ea despre chesti comune si ca nu-i plc de ea, a doua zi cand am venit akas de la scoala am intrat pe mess si vad la stsul lui :tbx fata respectiva si o poza de a ei la avatar am ramas ssocata si nu pot sa uit si sa trec mai departe, ma gandeam sa incerc sa fiu si eu cu altcnva, dar nu stiu daca fac ceea ce trebuie. P. S. el nu stie ca inca il plac...astept raspunsurile voastre. Multumesc

Răspuns Câştigător
| myhaela12 a răspuns:

Buna! poate ca prietenele tale au dreptate.tu vreodata i-ai facut avansuri, te-ai dat la el sau i-ai aratat intr-un fel ca il placi? daca da poate baiatul si-a dat seama ca il placi si vroia sa te faca geloasa cu chestia de la status! insa mai e o varianta baiatu chiar nu te place.o iubire nu se uita asa de usor deci va dura ceva timp...incearca sa-l uiti si cauta alt baiat de care sa te indragostesti si daca dupa aia va vani la tine sa iti zica ca te iubeste sa ii zici:"Dar eu cand te-am iubit tie nu ti-a pasat daci acum nici mie nu imi pasa"Si daca si atunci daca va face asta si inca il iubesti lasa-l sa astepte unpic si poate dupa dar incearca sa nu mai suferi ca sunt sigura ca sunt multi baiatii care te plac si o sa te mai placa de acum inainte.winkingFundita sau vot te rog daca e de folos!

1 răspuns:
| notsurewhoiam a răspuns:

Stai relax poate el chiar nu te place si un poti sa il faci sa te placa cu forta iar daca o sa ii faci avansuri iar el nu te place o sa arati penibil in fata lui daca chiar te place o sa vina el la tine si cand esti absolut convinsa ca te place atunci poti sa te arati interesata iar daca nu se intampla nimic lasa-l in pace o sa iti treaca incearca sa te uiti in jur si o sa vezi ca multi baieti viseaza la tine succes:*:*