| Juni666 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri care sa le pun cu o fata pe wapp happy dau funda celui mai frumos status

Răspuns Câştigător
| MariaMihaela1991 a răspuns:

''Fie ca esti fata sau baiat
Doare cand esti inselat''
''Voi incerca sa ma ridic cat mai sus, doar ca sa iti arat cat de jos esti tu''
''Femeia geloasa
e de 10 ori mai periculoasa''
''Adu-ti aminte, Asta e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri''
''Nu sunt perfecta dar sunt editie limitata''
Astea sunt preferatele mele, sper ca iti place vreunul.

3 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Roses are red,
Violets are blue
Nothin' can shine
As bright as you.

| OchisorVisator a răspuns:

Pe care*

| Criss0934 a răspuns:

,,Nu imi pasa cu cine umbla fost pentru ca mama m-a invatat ca jucariile stricate trebuie date celor mai putin norocosi!"
,, Nu conteaza cati prietenii ai, conteaza unde sunt cand ai nevoie de ei!"
,, Please don't be in love with someone else!"
-sper ca te-au ajutat-