| Suraru_Teodora_Maria_2000 a întrebat:

Dau funda celui/celei care imi zice cateva statusuri pentru wapp

2 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| NutellaLover69 a răspuns:

Pai depinde de cum te simti tu, desigur. Multi oameni pun fraze ( de cele mai multe ori in engleza ) de genul "Don't tell me the sky is the limit if there are foot prints on the moon", sau versuri din cantece cum ar fi "Eyes can't shine unless there's something burning bright behind" ( One Direction, Infinity ).

Daca vrei poti pune si in romana "Rau cu rau dar si mai rau sa nu stiu numele tau" si orice lucru de genul.

Daca ai imaginatie poti chiar sa le inventezi tu.

Ai putea sa pui si chestii funny de genul "In love with Nutella" sau "Just give me a pandicorn" la care sa adaugi emoticoane potrivite.

Sper ca te-am ajutat, fundinta?