| Irina117 a întrebat:

Vreau şi eu un status super fain. Dar nu copy-paste statusuri aiurea.
Dau fundiţa celui care îmi dă cel mai frumos status pe care pot să îl pun la status.Mersi anticipat!love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de care vreibig grin
de dragostethinking=>Plutesc intre vis si realitate, incat astept ca visul meu sa devina realitate si sa te am aproape.
general=>Nu ma caracterizeaza falsitatea, pacat de cei pe care ii caracterizeaza(caci doar cu asta vor ramane).

Alegi care-ti placebig grin Cred ca depidne de starebig grin

15 răspunsuri:
| ---koko--- a răspuns:

Cant la capsator laughing)

| veveroi a răspuns:

Love is like heaven, but it can hurt like hell

| Bianca206 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place asta : " Incearca se definesti viata.:] un drum intunecat in care toti atarnam de un fir de ata. " :p.

| YoungnWildnFree a răspuns:

There are many ships in the world, but the biggest ship is friendship!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Plictisit si de mine si de voi" / "Sunt ori nu sunt, depinde cine esti" / " Omor muste, fa si tu ca mine: http://1868875276532528813-a-1802744773732722657-s-sites.googl.../magas.swf "... bla bla bla.
Ceva mai inteligent, nu pot scoate acum :))
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Status fain : " Ce te uiti, freca-mi-ai menta!?! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dresez gandaci pixelatzi!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta draga cultura electronica, ce naibii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere? sau e nevoie sa mai trec o data!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e dor de tine de caldura ta seara la culcare draga pijama! id meu e tladaru@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va dea dumnezeu sanatate si cel mai bun craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este pumnul? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea... mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la luna, te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine, ma uit la stele te vad pe tine, ma uit in departare te vad pe tine da du-te naibi din fata mea.

| marry3266 a răspuns:

Daca vrei sa ai un viitor frumos, sakrifika putin din prezent

| olgutza_4245 a răspuns:

Buna.hai sa facem schimb de guma...nu e orbit dar e buna