| GãBĺTzA a întrebat:

:* vreau si eu niste statusuri foarte frumoase pentru ai arata iubitului meu ca il iubesc foarte mult si nu vreau sa ne despartim niciodata

MuLtUmEsC FoArTe MuLt dau funda :* :*

Răspuns Câştigător
| Manyna a răspuns:

Promite-mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc!

Ce s'ar face sufletu de n'ai fi pe lume tuuuulove strucklove struck

Te iubesc,nu ma crezi,scoate-mi inima si vezi,fara inima as trai,fara tine as murilove struck

Esti al meu,sunt a ta,m-as certa pentru tine si cu Dumnezeu ca nici el n-ar putea vreodata de langa mine sa te ia!

In orice zi as vrea sa-ti multumesc, mi-ai dat motive in viata sa traiesc, la orice pas m-ai sustinut, eu te iubesc, te iubesc mult!

Gandul...stii,ma duce la tine,la orice pas care il fac te vad numai pe tine,fiecare vorba,un cuvant e despre tine.
Ca mine n-o sa se nasca, asa mult sa te iubeasca!

Mi-as dori sa fim singuri in telecabina, suspendati, inghetati si fara lumina, anuntati ca-n 12 ore va porni curentul.Nevoiti a ne-ncalzi sa traim momentu!

Mie dor de ochii tai frumosi atat de dulci si de duiosi de focul din privirea lor de chipul tau fermecator!love struck

De tine am nevoie caci tu ma faci sa uit de tot, chiar si atunci cand urlu "Doamne nu mai pooot!", tu ma tii departe de probleme, nu stiu cum reusesti sa ma faci sa-ti raspund la fel atunci cand ma iubesti!

Te iub non-stop si nu zic niciodata Piuaaa.Pentru k nici pe tine nu te dor picioarele sa alergi prin mintea mea toata ziuaa!

2 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Statusuri frumoase de dragoste aici: http://www.bree.ro/statusuri/dragoste.php

| EllaEli a răspuns:

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine…

Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermecat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! "

Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "
Cam atat. Sper sa iti placa statusurile. Funda?