| justnobody a întrebat:

Buna:X
deci, trebuie sa va povestesc ceva super aiurealaughing
un tip (aceeasi scoala cu mine) a inceput acum cateva luni sa ma placa, stiu sigur ca ma place...se observa si toata lumea imi spune
dar faza ciudata este ca si mie a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de el si nici unul nu face primul paslaughing
dar ma deranjeaza ca ma striga si din celalalt capat al scolii (nu il intereseaza cine il aude) pe porecla, ceva gen porecla de la bunici.
nu este ciudata porecla dar ma enerveaza
ii place lui sa ma toace la creierix(
oricum, ce sa fac sa il conving sa nu ma mai strige dupa porecla, si ce sa fac in continuare pentru. ca daca nu face nici unul primul pas clar nu se intampla nimic
mersi:Xfundakiss

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

Da pai daca te tachineaza sigur te place. Te duci la el si ii zici cu frumosul ca te deranjeaza sa te strige asa si el din simpatie o sa inceteze.Astfel o sa va apropiati si mai mult. Oricum cred ca o sa iasa ceva frumos:*Mult noroc in continuare!

2 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Gaseste-i si tu o porecla urata si santajeaza-l sa nu iti mia zica asa.
Ar fi bine sa faci tu primul pas pentru ca unii baieti sunt mai timizi si poti sa astepti la nesfarsit.

| lolwut a răspuns:

Discuta cu el pe mess LOL!