| anonim_4396 a întrebat:

love struck inainte de a fi cu pr meu eu am vorbit cu fratele lui :-s Acum fratele lui iubitul meu tot zice ca eu stau cu el doar ca sa ii fac in ciuda lui thinking dar nu e asa tongue
Ce as putea face?
Funda pentru cel mai bun raspuns kiss

Răspuns Câştigător
| Aurorah a răspuns:

Buna bby"
Depinde despre ce ai "vorbit" cu fratele prietenului tauhappy
Dar daca suspiciunile fratelui prietenului tau nu is adevarate nu ai de cat sa fii fata desteapta si sa ignori la urma urmei se va obosi si totul de sa rezolva de la sine!happy
Bafta!happy