| MaRriposa a întrebat:

Bunăăă! Am citit mai peste tot de pastilele pentru slăbit Slim Silhouette. Într-adevăr sunt așa bune, cum se spune? Vreau să slăbesc neapărat, dar nu prea mă încred în pastile...așa căăă...îmi poate spune cineva, ceva, despre ele?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foarte bine ca nu te increzi in pastile pentru ca nu sunt sanatoase, nici nu le recomand

| 010123 a răspuns:

Majoritatea pastilelor si produselor pentru slabit dauneaza grav sanatatii. Mai bine intreaba- ti mama sau un specialist in siluete, ca sa spun asa.

| Axente_Gabriela_1997 a răspuns:

Buna, intai vreau sa stiu cam cate kg ai? Te-as sfatui sa nu iei pastile pentru slabit. Daca vrei mai multe sfaturi si idei contacteaza-ma pe facebook https://www.facebook.com/gabriela.axente.1 sau pe id : axentegabriela@yahoo.com. Sper sa ma contactezi si sa-ti dau mai multe sfaturi despre cum am slabit eu si cum o poti face si tu fara sa iei pastile de slabit! :) :*

| Denlove a răspuns:

Eu spun sa nu iei nici o pastila, astea dauneaza grav! Mai bine tii o dieta cu legume si fructe, fara grasime. Asa vei ajunge repede la rezultatul dorit. Daca faci si sport cu siguranta vei avea un trup frumos si sanatos. Sa nu ai niciodata incredere in pastilele de slabit! happy :*winking