| Mihai_Ionita_1987 a întrebat:

Care este cel mai bizar/amuzant/infricosator lucru care vi s-a intamplat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bizar:un vis pe care l-am avut in timp ce eram sub anestezie totala
Amuzant:nu as putea spune care a fost cel mai amuzant-mi s-au intamplat multe happy
Infricosetor:Multe evenimente din ultimile luni au fost infricosetoare...

| Andrei1000super a răspuns:

Bizar: Am vazut o casa bantuita si am auzit un urlet in casa ai m-a cam speriat cred ca sunt fantome acolo eu nu mint absolut de loc ce spun
Amuzant: pai nu prea pot ca sa spun mi s-au cam intamplat multe lucruri amuzante adica prea multe lucruri cred ca sunt asa de multe ca nu am par in cap
infricosator: cand am vizat stapanul inelelor si am visat mai ales pe monstru ala slabanog nu stiu cum il mai chema eram mic cand am vazut filmul cred ca mi-a dat cosmaruri.