| teiubescmultmultmult a întrebat:

Care e gandul care va macina cel mai tare/rau? Ce va motiveaza pentru a mai trai? Ce sentimente aveti intr-o zi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Am multe ganduri care ma macina cumplit. Unul este ce voi ajunge eu in viata si mai important daca voi ajunge ceva respectabil.O alta chestie, este daca totul este in regula cu sanatatea mea si a familiei mele si daca nu este sau daca nu va fi? Alt gand ucigator este moartea unuia din membrii familei sau moartea proprie.De obicei ma gandesc daca eu si cei apropiati sunt ok si perfect sanatosi pentru ca nu stiu ce m-as face fara unul dintre ei.Ce ma motiveaza? Totul! Deoarece sunt tanara si oricat de dificila ar fi o situatie nu as renunta pentru nimic in lume la viata asta. Viata e frumoasa si merita traita la maxim. Am asa de multe lucruri de facut in ea, incat gandu ca intr-o zi voi parasi lumea asta ma devasteaza enorm. Ce sentimente? Mii de sentimente! Sunt o persoana foarte schimbatoare si schimb starile din minut minut, unii cred ca-s nebuna pentru ca fac asta laughing.

| Pufffx a răspuns:

Pentru familie prieteni persoanele iubite.

| IonutDumitru a răspuns:

Poate ai intrat intr-o depresie. Sfatul meu este sa stai calm/a si sa te gandesti logic daca are rost sa fii suparat/a sau depresiva. Eu imi gasesc mereu refugiul in prieteni, prietenii adevarati care mereu sunt alaturi de mine!