| EllaAndreea1655 a întrebat:

Care este părerea voastră despre homosexualitate? Adica despre o fata care are o relație/place o alta fata, sau un băiat care are relație cu un alt băiat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix treaba lor cand si cu cine fac sex.
de ce as avea eu o parere despre asta?

| sierra1 a răspuns:

E dreptul lor, te deranjează?

| EllaAndreea1655 explică (pentru sierra1):

Nu mă deranjeaza deloc, eu susțin pe toată lumea să fie ceea ce simt

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Treaba lor viata lor cine sune eu să-i judec? de ce iași judeca? Că si o trag unul cu altul serios? Asta ar trebui sa ne intereseze pe noi? Cine cu cine se arde? Si cum își doresc ei sa Si trăiască propria viată? Să-și trăiască viața așa cum își doresc ei nu ar trebuie să ne băgăm im viața nimănui personală fiecare are dreptul să-și trăiască viața așa cum își doresc ei.