| PsyhoChild a întrebat:

Care este visul vostru in viata?
Al meu este sa plec in State si sa locuiesc acolo

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ultimul vis a ramas sa ma intorc la casa mea si sa am o masina modificata estetic, cu care mai prind femei ca sa fac sex ocazional

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiu sănătos, ca dacă sunt le fac eu pe restul.
Na, ar fi frumos sa câștig și la loto

| SilentRain a răspuns:

Nu mai am vise, prefer sa traiesc realitatea

| Nemessys a răspuns:

Sa fiu fericit. happy

| gemeni6226 a răspuns:

Sa fiu iubita.

| ancaval a răspuns:

Să fiu împlinită sufletește.

Și crezi că ai să reușești să pleci? Doar întreb.

| CleanHeart a răspuns:

Cel mai mare vis sincer e sa am propia mea familie si sa vad cum e sa cresti un copil, dar pana atunci ma ocup de alte vise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu este sa imi public carti despre mine si despre modul meu de a gandi in viata, care sa le placa oamenilor si sa le citeasca cu drag. Mi-ar placea si sa fac facultatea de animatii din Londra si sa pot sa fiu o animatoare, eu ador sa fac animatii, si poate sa raman si in Londra sau in America si sa-mi intemeiez o familie.

| badriel a răspuns:

Pai nu stiu, eu de exemplu am visat ieri ca eram pe toaletarolling on the floor
p.s: sunt paiat

| PsyhoChild explică (pentru badriel):

Visul in viata, nu ce visezi tu noaptea rolling on the floor

| badriel a răspuns (pentru badriel):

Baiat*laughing

| PașaHassano a răspuns:

Sa administrez cu mana de fier afacerea familiei
Sa scape unchiul de inchisoare
Pe la 35-40 sa conduc un aston martin