| IonutzzAvram a întrebat:

Care este visul vostru in viata asta?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am ajuns transportator asa ca mi.am indeplinit visu

| Drimmero a răspuns:

Sa plece W0anger de la Arsenal!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai rabdare tinere padawan. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Are si omul o limita,, asta nu mai e om. Cata rabdare sa tot ai? Nu il mai tolerez pe mascariciul asta,, duca-se invartindu-se!

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero,tu cu ce echipa ești?
Cu steaua sau cu dinamo?

| Deaad a răspuns:

Sa am o mulțime de pisici prin casa.
Peste 20 de pisici catarandu-se pe canapea, pe mine, pe televizor etc.
Sa dorm cu pisicile.
Sa visez noaptea numai pisici.

Sa fiu o pisica.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Cu Steaua, e prima echipa de care m-am indragostit,, acum tot fotbalul romanesc e in paragina, e un campionat abandonat, de ce intrebi?

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

**** Steaua, Hail Dinamo!

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Esti potaie, am inteles. Tu chiar esti microbist?

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Nu,nu sunt.
Doar ca iubesc sa imi întreb "amicii" microbiști cu ce echipa tin, ca sa înjur echipa respectiva si sa devina violenți.
Ca in majoritatea cazurilor devin violenți si asta ma satisface intr-un mod deosebit. Încep sa ma înjure si sa îmi explice ei cum ca Steaua a trecut prin atâtea si cat de buna a fost la nu stiu ce meci si ca n-am habar de capul meu etc

Păcat ca tu nu ești așa.
laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Nu ai injurat-o pe Arsenal,, ma aveai ca dusman cat traiai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung miliardar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La naiba cu visul meu! Il fur pe-a lui Deaad, imi surade mai mult laughing