| onfire93 a întrebat:

Cat costa si unde imi pot pune un aparat dentar? Am 16 ani juma si vreau sa imi pun aparat dentar, e prea tarziu?! va rog dati-mi mai multe detalii!

4 răspunsuri:
| evafanaruto a răspuns:

Nu e prea tarziu! depinde de aparat unul care se poate da jos costa in jur de 6 milioane sau 9 dar cred ca 6 unul care iti sta tot timpul pe dinti vreo 5-10 milioane. poti doar sa-ti intrebi dentistul daca iti trebuie daca chiar iti trebuie trebuie sa ti-l comande.va trebui sa mergii la dentist cam 1 an jumate dar si aici depine trebuie sa mergicam o data pe luna sau cand te programeaza ea/el! plz funda

| evafanaruto a răspuns:

Nu e prea tarziu! depinde de aparat unul care se poate da jos costa in jur de 6 milioane sau 9 dar cred ca 6 unul care iti sta tot timpul pe dinti vreo 5-10 milioane. poti doar sa-ti intrebi dentistul daca iti trebuie daca chiar iti trebuie trebuie sa ti-l comande.va trebui sa mergii la dentist cam 1 an jumate dar si aici depine trebuie sa mergicam o data pe luna sau cand te programeaza ea/el! plz funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat se poate pune si la 50 de ani.
Depinde din ce oras esti, dar cel mai bine e sa mergi la un stomatolog oarecare si te v-a indruma.

| motoqueen a răspuns:

Nu e prea tarziu deloc. o colega de. a mea are tot 16 ani si si. a pus aparat dentar zilele aste cu 500 euro. sincer nu stiu unde si l. a pus.