| fuckmylife1997 a întrebat:

Cat credeti ca pot slabi in 30 de zile doar cu o nectarina pe zi?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu e o idee buna. De slabit, vei slabi, insa nu vei rezista foarte mult timp din punct de vedere fizic hranindu-te doar cu atat. In cateva zile te vei confrunta cu probleme cum ar fi ameteala, stare de somnolenta etc. Ar fi mai bine sa mananci o cantitate mai rezonabila de mancare si sa astepti mai mult timp pentru a slabi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu crezi ca rezisti cu o nectarina pe zi timp de o luna? dupa 5 zile esti la spital cu perfuzii in tine

| Voidwithin a răspuns:

Cred ca e o metoda destul de grea de sinucidere.

| dana12848 a răspuns:

Pate pare stubit eu nu vreau sa te incurajez sau sa te descurajez pentru ca degeaba o fac, tu oricum o sa faci ce vrei.ca asa am facut si mie...mancam ft putin iar dupa am luat-o razna si dupa m-am ingrasat mult mai mult am avut si vergeturi ...acum duc un stil de veata santos si crede-ma ca e mult mai bine.Crede-ma ca daca faci ce ai scris tu aici mai mult de o sapt nu rezsti.dar dupa mananci ca sparta

| fuckmylife1997 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsurile voastre ...doar ca eu am pus aceasta intrebare pentru ca nu stiu in ce fel sa mai slabesc ...rapid ...nu pot avea rabdare sa slabesc sanatos...sad (ma numesc Andreea si am 17)...va rog mult de tot ajutati-ma!