| AnneMarie95 a întrebat:

Caut si eu o persoana va rog frumos daca ma puteti ajuta este foarte important Hagi Cristian va implor.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cauta pe google, treci numele lui intre ghilimele "Hagi Cristian" si mai treci si alte date ce stii despre el ( localitatea, numar de contact etc ) apoi click pe Cautare.

| AnneMarie95 explică (pentru evenso):

Nu merge nici asa.Dar mai este o problema foarte mare ca nu il cunosc personal.

| ZmeuricaXD a răspuns:

Daca cautai asta :
https://www.facebook.com/cristian.hagi
Sper sa te ajute cu ceva.

| AnneMarie95 explică (pentru ZmeuricaXD):

Nu este el ca si eu am crezut asta initial.Chiar nu pot sa dau de aceasta persoana incerc de ani de zile.