| Yosii a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in 2012? se va sfarsi lumea? laughing Eu nu cred in porcariile astea. dar o parere as vrealaughing

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uita-te si minuneaza-te
http://www.youtube.com/watch?v=qRRCjux1sbg

| Castorul a răspuns:

Nici eu nu cred deloc in asta tongue
Mai fac cate o gluma cum ca "oricum o sa murim toti" dar sincer nu cred.
Si nici n-as vrea tongue Abia o sa fac 18 ani si deja se termina lumea? laughing N-ar fi corect! tongue

| SamSon a răspuns:

Neaaaa

| Laura1102 a răspuns:

Sincer eu cred ca se va intampla ceva care va marca anul 2012 dar nu cred ca va fi sfarsitul lumi.
Doar dumnezeu stie cand va fi cu adevarat sfarsitul lumi

| Missperfect a răspuns:

Salut! Eu nu cred in porcariile astea pentru ca s-a mai spus de 2 ori in 1900(si ceva, nu stiu sigur)ca se va sfarsi lumea si nu a fost adevarat iar apoi s-a prezis in 2011 si tot nu a fost adevarat! deci nu este adevarul!

| Vlad93 a răspuns:

Se va sfarsi pentru a 6 oara deja m-am saturat laughinglaughinglaughing Nu se intampla nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E se sfarseste = ))). Eu nu stiu ce sa cred ca nici in alti ani nu, dar de sfarsit se sfarseste cand o vdrea Domnul nu cand spun '' inteligentii astia ''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede in aceste tampenii...lumea se sfarseste cand vrea dumnezeu, poate chiar si azi.asa ca cei care au spus aceste lucruri nu au puterea lui dumnezeu.nu stiu de fapt ce sa zic. dar la inceput cand am aflat de 2012, ma speriasem si am intrebat-o pe mama si asa mi-a spus:X...winking

| ZuHuXχX a răspuns:

Eu unu as crede. Cauta pe google: Planeta Nubiru | Si am mai citit ca iluminati fac o data la 12 ani niste ritualuri care vor avea de suferit lumea (pai in 2000 al atacu ala de al turnurile gemene au fost puse de iluminati si Teroristi daca nu ma crezi cauta pe you tubbe: Industria muzicala demascata uitate la toate cele 10/11 parti merita.) Yo unu as crede